تجربه ای متفاوت در حمل و نقل زمینی با شرکت سان لجستیک

لازم است تا با انتخاب یک شرکت معتبر و دارای کادر حرفه ای سلامت محموله خود را تضمین کنید.

حمل و نقل بین المللی و هلدینگ سان لجستیک

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی و هلدینگ سان لجستیک

شرکت سان لجستیک ، خدمات زیادی را در حوزه حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا در قالب حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی به مشتریان عزیز ارائه می دهد. این خدمات، باعث می شود تا طیف وسیعی از مخاطبان با شرایط مختلف، بتوانند از خدمات شرکت سان لجستیک استفاده نمایند. در ادامه، مهمترین خدمات این شرکت را بررسی خواهیم کرد.

درباره شرکت حمل و نقل بین المللی و هلدینگ سان لجستیک

شرکت حمل و نقل بین المللی و هلدینگ سان لجستیک با در اختیار داشت 250 کامیون چادری و یخچال دار ملکی و استیجاری و رانندگانی با ملیت های مختلف ایرانی، گرجی، ترک، آذربایجانی و روسی، جزو بزرگترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی در حوزه کریری جاده ای و فورواردری است. این شرکت، با به کارگیری تمامی رویه های گمرکی، و همچنین در نظر گرفتن قوانین و مقررات داخلی مرتبط با حوزه حمل و نقل کالا و کنوانسیونهای بین المللی مانند زمینی ( TIR , CMR ) و مقررات سازمان جهانی (FIATA) خدمات خود را با سرعت و کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل یک کالا، در مسیر خرید آن تا تحویل به مشتری، یکی از مراحل بسیار مهم محسوب می شود. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که شرکت های زیادی در این زمینه، با در اختیار گیری وسایل نقلیه مجهز و رانندگان حرفه ای، در کنار پرسنل آموزش دیده، در حوزه حمل و نقل داخلی یا بین المللی کالا فعالیت می کنند. از آنجایی که استفاده از روش های غیر اصولی در حمل و جابجایی یک محموله چه در حمل و نقل زمینی، هوایی یا دریایی، می تواند باعث وارد شدن آسیب به کالا و حتی از بین رفتن آن شود، لازم است تا با انتخاب یک شرکت معتبر و دارای کادر حرفه ای، سلامت محموله خود را تضمین کنید.

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی و هلدینگ سان لجستیک

شرکت سان لجستیک ، خدمات زیادی را در حوزه حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا در قالب حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی به مشتریان عزیز ارائه می دهد. این خدمات، باعث می شود تا طیف وسیعی از مخاطبان با شرایط مختلف، بتوانند از خدمات شرکت سان لجستیک استفاده نمایند. در ادامه، مهمترین خدمات این شرکت را بررسی خواهیم کرد.

حمل و نقل جاده ای ( کریر و فورواردر )

یکی از خدمات پرمخاطب شرکت سان لجستیک در حوزه حمل و نقل زمینی و جاده ای است که به 2 شیوه خدمات کریر و فورواردر انجام می شود. در خدمات کریر، شرکت با در اختیار داشتن کامیون ها یا ماشین های متناسب با محموله شما، وظیفه انتقال کالا به مقصد مورد نظر شما را انجام خواهد داد. در کنار این خدمت، شرکت سان لجستیک می تواند به عنوان واسطه ای میان فرستنده و شرکت ارسال کننده بار نیز فعالیت داشته باشد. از این طریق، کالاهای صادراتی و وارداتی که عمدتا با مسائل گمرک در ارتباط هستند نیز توسط خدمات فورواردی شرکت پشتیبانی می شوند. این خدمات در قالب فورواردر هوایی، زمینی و دریایی انجام می شود.

حمل خرده بار و گروپاژ

در بسیاری از موارد، مانند دریافت نمونه ای از محصولات مختلف از شرکت های میزبان که عموما در پروسه های صادرات و واردات بسیار مرسوم است، حجم کالا در حدی نیست که حمل و نقل آن به صورت مجزا با سرویس هایی مانند کامیون و … انجام شود. در این حالت، کالای مورد نظر، به عنوان خرده بار شناخته شده و توسط سرویس گروپاژ در کنار سایر کالاهای مشابه یا هم رده منتقل می شود.

حمل یکسره (درب انبار اختصاصی مشتری)

حمل و نقل کالاهای مختلف، به صورت یکسره تا مقصد مورد نظر مشتری، یکی از دیگر خدماتی است که توسط شرکت سان لجستیک انجام می شود. این سرویس به صورت حمل مستقیم( Direct ) و غیر مستقیم (Indirect) انجام می شود. در حمل مستقیم، امکان استفاده از شیوه حمل کامیون فول و دربست وجود دارد و محموله توسط یک کامیون بار زده شده و به انبار اختصاصی مشتری منتقل خواهد شد. در روش غیر مستقیم که معمولا برای بعضی از کالاهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد، تعداد کامیون ها یا سایر شیوه های باربری معمولا افزایش می یابد و محموله در مسیر، چند بار جابجا خواهد شد.

حمل کالاهای خطرناک و آتشزا، کالاهای یخچالی و نیازمند کنترل دما، کالاهای حجیم و ترافیکی

سرویس های حمل و نقل کالا، شامل طیف وسیعی از کالاها و اجناس مختلفی هستند که بعضی از این اجناس شرایط ویژه ای دارند و شیوه حمل و نقل آنها با حمل کالاهای دیگر متفاوت است و مستلزم استفاده از وسایل نقلیه خاص (تانکرهای حمل سوخت، کامیون های یخچال دار، کشتی های حمل کانتینر و …)، بهره گیری از تجهیزات کنترل دما و یا سایر شرایطی است که به طور معمول در بسیاری از کالاهای دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.

حمل محموله های تحریمی و نیازمند تعویض اسناد و سوئیچ بارنامه به هر روش

با قرار گرفتن ایران در فهرست تحریم های مختلف، امکان صادرات یا واردات بسیاری از کالاها برای ایرانیان مقدور نیست. در این حالت، معمولا شرکت های حمل و نقل، برای جابجایی این دسته از کالاها، اقدام به تعویض اسناد و بارنامه های این کالاها و جایگزینی آن با اسناد کالاهای غیر تحریم خواهند کرد. این روش، در موارد زیادی، امکان حمل بدون دردسر کالا را فراهم خواهد کرد.

ترانزیت داخلی کالاهای وارداتی و ترانزیت کالاهای گذ ربری

بسیاری از کالاهای وارداتی در کشور، پس از تخلیه در گمرک، نیازمند طی مراحل ترخیص بار و سپس حمل آن تا مقصد مورد نظر مشتری هستند. بعضی از شرکت های حمل و نقل بین المللی از جمله شرکت سان لجستیک، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا کالاهای وارداتی (از گمرک به داخل کشور) یا گذ ربری (از گمرک یک کشور به گمرک کشور دیگر) را از طریق سرویس ترانزیت داخلی و ترانزیت کالاهای گذر بری، به مقصد مورد نظر خود انتقال دهند.

ترانشیپمنت‌ و کراس استاف