ما را بهتر بشناسيد
 

حمل و نقل کالا، تخصص ما است

معرفی سان لجستیک

شرکت سان لجستیک ، خدمات زیادی را در حوزه حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا در قالب حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی به مشتریان عزیز ارائه می دهد. این خدمات، باعث می شود تا طیف وسیعی از مخاطبان با شرایط مختلف، بتوانند از خدمات شرکت سان لجستیک استفاده نمایند.

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت حمل و نقل کالا در منطقه خاورمیانه

ماموریت ما

حفظ و ارتقای کمی و کیفی خدمات و ارائه راهکارهای متناسب با نیاز صاحبان کالا

ارزش‌های ما

هویت ما برخاسته از اهداف و فعالیت‌های ما است. ما باور داریم موفقیت، به‌معنی رسیدن به مقصد نیست، بلکه مسیر حرکت ما موفقیت ما را تعریف می‌کند. نقشه سفر ما را ارزش‌های ما ترسیم می‌کنند و ما به رعایت این ارزش‌ها متعهد هستیم.

 

این ارزش بر شناسایی نیازهای مشتری و تلاش برای برآورده ساختن انتظارات و تأمین نیازهای مشتریان و ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان تأکید دارد.

با انجام فعالیت هایی برای بهبود عملکرد و تلاش برای تعالی در هر فعالیتی، دستیابی به نتایج مورد نظر حاصل می‏ شود.

استفاده از نوآوری یک محرک اصلی برای دستیابی به مزیت رقابتی است. این ارزش بر ایجاد و حمایت از تغییرات مثبت تأکید دارد. نوآور بودن منجر به مزیت رقابتی و خلق فرصت های جدید می‏ شود. این ارزش بر دارایی فکری و تخصص موجود برای ارائه راه حل‏ های نوآورانه تمرکز دارد.

این ارزش بر این نکته تأکید دارد که همه کارکنان باید گزینه‏ های اخلاقی را انتخاب کنند، به تعهداتشان پای بند باشند، مسئولیت اقداماتشان را بر عهده گیرند و بهترین کاری را که می‏ توانند، برای همکاران، مشتریان و ذینفعان انجام دهند.

این ارزش بر پذیرش رویکرد تیمی تأکید دارد و بیان می‏کند مشکلات گروه، مشکلات همه افراد است. تفاوت ها بوسیله بحث و گفتگو باید حل شود و زمانیکه یک تصمیم اخذ می‏ شود باید از آن حمایت جمعی به عمل آید. هدفمند بودن، گوش دادن به دیگران، احترام به عقاید همکاران، نقد سازنده و کمک به دستیابی به اجماع از رفتارهای مورد تأکید این ارزش است.

کارنامه سان لجستیک

0 +

پروژه‌هاي انجام‌شده

0 +

كشورها

0 +

تناژ حمل‌شده

گواهینامه‌های حمل و نقل

حفظ تعهدات ما در ارائه خدمات باکیفیت و راهکارهای مفید، ما را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و جهانی قرار داده است.

با ما به مقصد رسیدند

مشتریان ما

نظر برندها در مورد کیفیت خدمات ما

نظرات مشتریان