لجستیک قابل اعتماد محصولات مراقبت های بهداشتی

دارویی

ما راه‌حل‌های حمل‌ونقل سفارشی و لجستیکی یکپارچه را برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی، با پیروی از بالاترین استانداردهای کیفیت و خدماتی که مدیریت زنجیره تامین محصولات پزشکی/دارویی نیاز دارد، ارائه می‌کنیم.

لجستیک دارویی و بهداشت و درمان

سان لجستیک می تواند لجستیک با دمای کنترل شده را ارائه دهد و طیف کاملی از خدمات لجستیک پزشکی استاندارد و تخصصی را ارائه دهد که برای نیازهای متغیر مشتریان ما مقیاس پذیر است. ما خدماتی را به زیربخش های مختلف ارائه می دهیم: داروسازی و amp; مرتبط (شامل R+D)، تجهیزات پزشکی و amp; تجهیزات بیمارستانی، مواد جراحی، صنعت دندانپزشکی، صنایع مرتبط با تغذیه، صنعت دامپزشکی و مراقبت از حیوانات، صنعت ارتوپدی و غیره.

راه حل های لجستیک خاص برای داروسازی و مراقبت های بهداشتی

  • راه حل های مدیریت زنجیره تامین برای محصولات با دمای کنترل شده و حساس به زمان در حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی و همچنین محموله های LTL/LCL و هر نوع حمل و نقل.
  • راه حل های حمل و نقل زنجیره ای سرد سرتاسر برای مشتریان ما مطابق با الزامات / مقررات محصول.
  • ضمانت زنجیر سرد برای حمل و نقل +2ºC / +8ºC و +15ºC / +25ºC از طریق شرکت های حمل و نقل و ارائه دهندگان خدمات منتخب ما.
  • راه حل های تجهیزات خاص: Envirotainers و TC ULD برای حمل و نقل هوایی، کانتینرهای Ocean Reefer، کامیون های یخچال دار، ثبت کننده داده برای محدوده های کنترل دما و قابلیت ردیابی.
  • لجستیک ایمن برای زنجیره تامین داروی کنترل شده شامل تمام اسناد مربوطه و روش های نگهداری/ذخیره
  • تحویل کامل و متمرکز مدیریت گمرک و ترخیص کالاهای کنترل شده با اجتناب از هزینه های اضافی ذخیره سازی یا تاخیرهای غیر ضروری